Kështu e nis ditën Nora me Rene’në (FOTO)

By

Mëngjesi i së premtes nuk kishte se si të niste më mirë se kaq për këngëtaren Nora Istrefi.

E shtirë pranë së bijës së vetme Rene, ajo e ka filluar ditën me ngrohtësinë që mund të ta japë vetëm jnë fëmijë.

Duket e thjeshtë e pagrimuar, derisa ka realizuar një selfie për të shënuar këtë moment qetësie bashkë me vajzën 2 vjeçare.

Nora ka publikuar në rrjetet sociale këtë imazh, duke treguar se është një nënë e përkushtuar dhe se prioritet e ka vetëm vajzën e saj, përderisa në muzikë, këngën e fundit që solli, e pati në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu, të titulluar “Hije”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm