Pasi bëri 10 milionë klikime në këngën me Yll Limanin, Majk jep këtë lajm

By

“Krejt t’i fala” u lansua rreth një muaji më parë dhe që nga ajo ditë ka grumbulluar plot 10 milionë klikime në Youtube.

Këngëtarët Majk dhe Yll Limani, patën një projekt shumë të suksesshëm që u pëlqye nga publiku, ndërsa kënga është një dedikim i bukur dashurie.

Ndiqeni këtë intervistë të Majk, ku tregon si e realoziu këngën me Yllin:

Lajmi vazhdon nën link.

Ndërsa pas suksesit të madh të këtij projekti, Majk ka dhënë një lajm.

Në profilin e tij në Instgram reperi ka shkruar se tashmë kjo këngë e dëshmoi suksesin dhe se radha është për një tjetër këngë.

Në këtë mënyër ai ka paralajmëruar projektin e ri, gjithsesi asnjë detaj tjetër nuk e ka bërë publik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm