Sesioni i fundit i palestrës nuk shkoi si duhet për Rita Orën

By

Rita Ora është një nga këngëtaret që i jep shumë rëndësi jo vetëm pamjes së saj fizike por edhe shëndetit, duke kaluar kohë edhe në palestër.

Por sipas postimit të saj të fundit në llogarinë e Instagram, sesioni i fundit u palestrës nuk shkoi si duhet.

Në një foto që postoi ajo shkruan: “Sapo lash palestrën dhe volla. YAY.”

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi iu nënshtrua një operacioni kirurgjik për heqjen e bajamave. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm