‘Leje’ thotë Ronela në këngën e re (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i shumëpritur nga Ronela Hajati.

Ajo solli këngë ‘Leje’ në duet me Klement, punuar nga Big Deal Records, me tekst e melodi nga vetë artistja.

Dëgjojeni dhe shikojeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm