Sesion i ri fotografik: Heidi Lushtaku tregon format fit në këto imazhe

By

Ajo pati deklaruar se është vegane dhe këtë stil jete e promovon shpesh në rrjetet e saja sociale.

Për modelen Heidi Lushtaku, të fejuarën e boksierit shqiptar Robin Krasniqi, rezultatet e një diete si ajo janë vërejtur menjëherë.

Ajo ka një bark të sheshtë dhe lëkurë tejet të pastër dhe kjo shihet më së miri në një fotosesion të ri që ka realizuar, ku shfaqet tejet atraktive në veshje të zeza prej lëkure në të cilat duket si një superstar roku. /Prive.al

By @scorrano_photography

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on

Artikuj të ngjashëm