Capital T paralajmëron projektin e ri muzikor

By

Artisti Captal T do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Buzeqeshje”, dhe do të publikohet nesër në platformën Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Artikuj të ngjashëm