Ish e dashura e Majk, shfaqet për herë të parë pas ndarjes

By

Javë më parë u konfirmua përfundimisht ndarja e Majk me të dashurën, Melita Nushi.

Pas krizave, ribashkimeve, ndarjeve të sërishme, kjo e fundit duket të ketë qenë finale.

Këtë periudhë, bukuroshja nga Prishtina  e kaloi larg syrit të publikut duke u ‘detoksifikuar’edhe nga rrjetet sociale.

Por, Melita është rikthyer së fundmi duke hapur një llogari private.

E buzëqeshur vesh më vesh, ajo duket për mrekulli dhe me aq sa kuptohet, e ka tejkaluar fare lehtë periudhën e ndarjes dhe është gati për një kapitull të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm