Kida dhe Dafina po paralajmërojnë bashkëpunim? (VIDEO)

By

Me sa duket kemi të reja nga Kida dhe Dafina Zeqiri.

Artistet kanë realizuar një video duke vallëzuar bashkë, por ajo që bie në sy është studioja prapa ku punon Dafina.

Një duet mes tyre është përfolur shpesh dhe me sa duket erdhi koha!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm