Sëmuret këngëtari Gjon Karrica! (FOTO)

By

Dita e sotme duket se nuk është ndër më të mirat e mundshme për këngëtarin e njohur Gjon Karrica.

Artisti i cili jeton dhe vepron në Zvicër përmes profilit të tij në Instagram ka njoftuar se është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Nuk dihet ende asgjë rreth këtij problemi që po përjeton Gjoni sot, por gjasat më të mëdha janë për një grip sezonal i cili duket se e ka kapluar atë.

Sidoqoftë, i urojmë shërim sa më të shpejtë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm