Tuna kërcen me Cozyn. Demanton me video ndarjen

By

Këngëtarja Tuna dhe reperi Cozman së fundmi janë bërë pjesë e shtypit rozë për një ndarje të mundshme.

Menjëherë menaxhmenti i tyre e ka demantuar këtë lajm, mirpo mbrëmë çifti janë shfaqur në  një klub të kryeqytetit.

Dyshja kanë bërë edhe një video ku Tuna shihet duke kërcyer me Cozman./Prive.al

https://instagram.com/p/3WGSjOwENE

Artikuj të ngjashëm