Këto janë materialet që ju presin sonte në Prive

By

Në prag të përmbylljes së sezonit të emisionit Prive, dita e sotme ju sjell materiale shumë interesante

Personazhe që shpalosin për të parën herë risitë nga familja dhe karriera.

Mes tjerash, kush është në lidhje të dashurisë?!

Na ndiqni sonte me fillim nga ora 19:00

Artikuj të ngjashëm