Kush s’do donte ta kishte! Brenda dollapit të Bebe Rexhës (FOTO)

By

Dollapi ku ajo mbanë rrobat, është ëndrra e çdo vajze!

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka prezantuar një pjesë të dollapit ku mbanë veshjet e saja, shumica prej të cilave janë të markave të njohura botërore.

Një vend për xhinset, një tjetër për xhaketat dhe vende të posaçme për këpucët e aksesorët, Rexha ka treguar se si e ka organizuar dollapin e saj.

Në një video në Instagram, ajo sorollatet nëpër këtë dhomë gjigante ku ka rregulluar rrobat e veta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm