Selena u kthye me Justin Bieber, The Weeknd merr një vendim tutje!

By

Ata s’do të rikthehen më kurrë bashkë! Lëre që s’ka gjasa për pajtim, por s’duan ta kenë njëri tjetrin prezent as virtualisht.

Këngëtari kanadez The Weeknd, i ka bërë unfollow ish të dashurës së tij Selena Gomez në Instagram dhe të gjithë e dimë se ky është hapi i tij i fundit në këtë lidhje.

Image result for selena gomez and the weeknd

Tani i bie që The Weeknd 27 vjeçar, i ka bërë “unfollow” personit më të ndjekur në Instagram, që i bie të jetë Selena Gomes.

Përderisa pasuan këto veprime virtuale, mund të thuhet se të dy këngëtarët janë duke bërë përpara me jetën e tyre dhe janë të lumtur në rikthim me ish të dashurit.

Image result for selena gomez and justin bieber

Selena e ka rikuperuar romancën me Justin Bieber, ndërsa anembanë ka thashetheme se edhe The Weeknd e ka bërë të njëjtën me Bella Hadid. /Prive.al

Image result for selena gomez and the weeknd

 

 

Artikuj të ngjashëm