Fotografia më simpatike që do shihni sot, urime 28 Nëntori edhe nga Rene

By

Që tani ajo është një vogëlushe e famshme dhe emri i lakohet në media e rrjete sociale.

Kjo për shkak se u lind në një familje të famshmish, në një familje ku gjithçka bëhet është muzika.

Vogëlushja Rene, vajza 2 vjeçare e çiftit të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha, që tani ka filluar ta kuptojë rëndësinë e festës së 28 Nëntorit.

Duke mbajtur një mini pankartë në dorë ku shkruhet “Urime 28 Nëntori”, Rene ka pozuar në një fotografi të cilën më pas Roberti e ka publikuar në Instagram, duke e uruar festën e flamurit për shqiptarët.

Rene ka vizatuar edhe dy zemra në faqe, ndërsa nga sytë e saj po rrezatohet lumturi. /Prive.al

Urime 28 nentorin o Shqiptarë ??❤️

A post shared by -Renee-Nora-Robert-®️ (@_robertberisha_78) on

Artikuj të ngjashëm