Shikoni sa e bukur është gruaja e Medës !

By

Këngëtari i famshëm i muzikës popullore, Meda është një ndër këngëtarët më të famshmëm shqiptarë që i përkasin këtij zhanri të muzikor.

Muzika e tij dëgjohet në të gjitha vendet e banuara me shqiptarë, sidomos në diasporë.

Ai është i angazhuar vazhdimisht në mbrëmje muzikore, dasma dhe ahengje.

Mirëpo jashtë karrierës profesionale, këngëtari është mjaft i përkushtuar për familjen e sidomos gruan e tij.

Ai e këtë e ka treguar përmes një fotografie të postuar në profilin e tij në Instagram me gruan e tij. Padyshim që çifti duken për mrekulli. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm