Selena Gomez surprizon fansat, lanson edhe një këngë tjetër të re

By

Fansat e Selena Gomez tash e një kohë të gjatë po kërkonin muzikë të re, dhe këngëtarja i befasoi ata jo me një por me dy këngë të reja të lansuara brenda javes

Image result for selenagomez look at her now

Një ditë pasi lansoi ​​baladën e saj sensuale, “Lose You to Love Me”, këngëtarja befasoi Selenatorët e saj duke hedhur një tjetër këngë dhe një video muzikore shoqëruese në mesnatë.

E titulluar “Look At Her Now,” kënga tregon një histori për një ndarje – me sa duket e saj.

Image result for selenagomez look at her now

Gomez njoftoi këngën e re në Instagram-in e saj, duke shpjeguar se kënga është një “dhuratë e veçantë” për fansat e saj.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm