Enca dhe Noizy, përballë njëri-tjetrit!

By

Të dy si pjesë e OTRçdo projekt që e publikojnë e kanë sukses më vete.

Njejtë ka ndodhur edhe me duetin e parë të përbashkët dhe pritshmëritë janë të njejta edhe për bashkëpunimin e radhës që do e sjellin së shpejti.

Por, Enca dhe Noizy sonte do vihen përballë njëri-tjetrit meqenëse të dy priten të publikojnë projektet solo.

Reperi me ‘Not gonna talk’ kurse këngëtarja me ‘Dreq’ pritet të ‘bombardojnë’ këtë mbrëmje.

Numërimi prapa ka filluar dhe fansat po presin dy hite premtuese të 2016-tës. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm