Në kujtim të Rasim Thaçit dhe Luran Ahmetit

By

Dy ditët e fundit, ishin të kobshme për artin shqiptar.

Teksa të dy aktorët, Rasim Thaçi dhe Luran Ahmeti ishin shumë optimistë se do fitonin betejën më COVID-19, virusi doli të jetë më tinëzar.

Materiali i mëposhtëm vjen si homazh për dy artistët e papërsëritshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm