Së shpejti dasmë nga Eni? – këngëtarja habit me përgjigje

By

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj akoma s’e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, edhe pse shpesh herë u zunë bashkë.

Megjithatë, edhe fansat e tyre janë në dijeni prandaj pyetja e fundit që iu bë Enit ishte: ‘Do të kemi një dasmë së shpejti?’.

Këngëtarja nuk pati përgjigje konkrete por shkroi vargjet e këngës ‘Sonte kemi dasmë…’.

Në anën tjetër, Eni zbuloi se projekti i saj i radhës publikohet këtë muaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm