Motër e vëlla, Remzie e Nexhat Osmani gati për projektin e ri (FOTO)

By

Këngëtarët e muzikës popullore, që janë edhe motër e vëlla, kanë paralajmëruar projektin e tyre të ri.

Remzie e Nexhat Osmani kanë finalizuar këngën dhe tashmë kanë nisur xhirimet për videoklipin e ri.

Lajmi është bërë i ditur përmes një fotografie të postuar nga Nexhati i cili zbuloi që klipi i ri është në rrugë për t’u lansuar.

Kjo nuk është hera e parë që Nexhati e Remzia bashkëpunojnë, të dy kanë edhe shumë këngë të tjera të cilat kanë rezuluar të suksesshme./Prive.al

View this post on Instagram

@remzie.osmani videoklipi i ri po vjen @mrrex_fashion

A post shared by Nexhat Osmani (@nexhatosmanii) on

Artikuj të ngjashëm