S’do ta besoni si e imiton Adelina Berisha – Xhensila Myrtezajn (VIDEO)

By

Të shtunën që kaloi, Adelina Berisha i zbuloi 10 gjërat të cilat publiku nuk i ka ditur për të.

Në mesin e shumë rrëfimeve interesante, këngëtarja tregoi se e ka një talent për t’i imituar kolegët e saj.

Ajo gjatë intervistës imitoi Xhensila Myrtezajn dhe ju s’duhet ta humbisni sepse nëse e dëgjoni me sy mbyllur do të mendoni se është vet Xhensila.

Ndër të tjerash, Adelina tregoi nga çka frikësohet dhe çfarë i ndodh kur është pa mamin e saj.

Të gjitha ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm