Veshja e fundit e Loredanës ka shifra marramendëse (VIDEO)

By

Nuk është hera e parë që Loredana vishet shtrenjtë.

Këngëtarja ka bërë shpesh me dije se është fanse e markës Louis Vuitton pasi posedon shumë gjëra nga kjo markë.

Edhe së fundmi, këngëtarja e cila bëri një video të shkurtër për të paralajmëruar një këngë të re solo, pati të veshur një kostum të Louis Vuitton i cili kushton hiç më pak se 3800 euro.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Mozzik pak javë më parë sollën “Romeo&Juliet” – një duet që ka thyer shumë rekorde në Gjermani dhe po qëndron në vendet e para në top listat zvicerane./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bt_qFCGH085/

Artikuj të ngjashëm