Çka quan Bruno tradhti? (VIDEO)

By

Këngëtari Bruno kapitullin e “Love me” sikur e ka mbyllur, ai sukseset e tij po i arrinë edhe me projektet e tij solo.

Relizimi i fundit i këngës dhe videoklpit “Ajo” u pëlqye mjaft shumë nga fansat e tij. Por a ka të bëjë me jetën e tij private teksti i këngës?

Në një intervistë për Prive ai shpalos detaje rreth karrierës dhe jetës së tij private, deri sa nuk heziton të japë përgjigje mjaft pikante si pikëpamja e tij për tradhëtinë.

“Të tradhtosh nuk do të thot të shkosh me dikë tjetër, të tradhtosh besimin që i kë dhënë dikujt nuk është fer është më e keqja”

Ndryshe Bruno mban statusin e beqarit sepse karriera e tij është prioriteti i tij momental./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm