Plazhe fenomenale dhe jetë e natës, ky është Mykonos përmes syve të Libertës dhe Alaudinit

By

Liberta Spahiu ka publikuar vlogun e saj të ri.

Prezantuesja e famshme shqiptare bashkë me mikun e saj poashtu moderator, Alaudin Hamitin, u arratisën në Mykonos për pak pushime.

Spahiu përgatiti super-vlogun përmes të cilit ka treguar shumë gjëra interesante.

Ndiqeni të plotë dhe kuptoni çka ndodhi në tokën helene./Prive.al

Artikuj të ngjashëm