Sara nuk e njohu Ledrin në takimin e parë, reperi flet publikisht (VIDEO)

By

Gjatë karantinës, Ledri Vula konfirmoi lidhjen me të dashurën e tij prej kohësh, Sara Hoxhën.

Sonte, në intervistën e tij në emisionin NIN në Klan Kosova, reperi foli publikisht për të dhe madje tregoi edhe si u takuan.

Mund të ju duket shaka, por Sara nuk e paska njohur Ledrin në takimin e parë.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të ndiqni intervistën e tij ku tregon shumë gjëra rreth karrierës dhe jetës personale./Prive.al

NIN: Ledri Vula zbulon bashkepunimet me Majk dhe Dafina Zeqirin

NIN: Ledri Vula zbulon bashkepunimet me Majk dhe Dafina Zeqirin

Posted by Klan Kosova on Monday, June 22, 2020

Artikuj të ngjashëm