Anxhelina Hadergjonaj feston ditëlindjen (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, e cila jeton dhe vepron në SHBA vite më parë ka qenë mjaft aktive sa i përket prurjeve të reja, por një gjë të tillë nuk mund ta themi edhe për këtë kohë.

Ajo është distancuar disi nga muzika por jo edhe nga aktivitetet tjera që e mbajnë atë afër me publikun, siç janë rrjetet sociale.

E pikërisht në to sot ka dhënë një lajm mjaft interesant atë të ditëlindjes së saj teksa mbush plot  24 vite jetë.

I urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura këngëtares. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm