Çfarë po zihet mes Rrushes dhe Fadil Berishës?

By

Këtë javë në Prive të ftuara ishin motrat Zyba ku na treguan gjithçka sa i përket eksperiencës së tyre në televizion.

Gjatë intervistës motrat zbuluan ekskluzivisht edhe planet e tyre për të ardhmen e afërt.

Rrushja ishte ajo që na tha pak sa i përket planeve të saj që përfshijnë edhe Fadil Berishën.

Për çfarë bëhet fjalë ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm