Samanta sapo na tregoi edhe një…

By

Javë më parë, Prive raportoi për projektin e ri të Samantës i cili pothuajse është finalizuar dhe është shumë afër për t’u publikuar.

“Kush jam” quhet kënga të cilën këngëtarja e sjellë edhe me klip të realizuar nga MAX aty ku edhe menaxhohet.

Para pak minutash, Samanta publikoi edhe një foto në Instagram duke na treguar një tjetër pamje të saj për videoklip.

E bukur apo jo?/Prive.al

View this post on Instagram

#kushjam

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Artikuj të ngjashëm