Arbenita publikon foto të reja me barkun e rrumbullakosur

By

Modelja, Arbenita Ismajli është në pritje të ëmbël, dhe bebi po vjen më shpejt se që pritet, meqenëse ajo është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Mbrëmjen e djeshme u konfirmua ajo që Prive kishte raportuar më parë – Fero dhe Arbenita po bëhen prindër të një vajze.

Lajmin e konfirmoi vetë reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij ku shkruan, “Qikat e mija”.

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Ndërkohë, edhe Arbenita ka ndarë disa fotografi me barkun e rrumbullakosur të cilat mund t’i shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm