Cili është gabimi më i madh që ka bërë Donjeta Morina? (VIDEO)

By

Këngëtarja simpatike, Donjeta Morina, ishte protagoniste e intervistës më të shkurtër të PRIVE, të shtunën që kaloi.

Ajo zbuloi disa gjëra për veten në 60 sekonda.

Kujt i thotë harrom, cili është gabimi i saj më i madh që ka bërë në jetë, a e sheh veten të lidhur me një artist dhe a ka pranuar fotografi erotike nga kolegët e saj?

Këto por jo vetëm, i kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm