Premierë: ‘Ku vajti’ nga Elvana Gjata (VIDEO)

By

“Ku vajti” mbanë emrin projekti më i ri i Elvana Gjatës.

Kënga është punuar në studion e Redbox Entertainmet ndërkaq për tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja.

Klipi u realizua nga Pro Video dhe ju mund ta shikoni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm