Nora Istrefi ngushëllon Kryeminstrin pas vdekjes së babait – Hilmi Haradinaj

By

Sot iu dha lamtumira e fundit babait të Kryeministrit të vendit, Hilmi Haradinajt.

Varrimi i të ndjerit u bë në Gllogjan ku të pranishëm ishin shumë njerëz.

Këngëtarja Nora Istrefi bëri një shkrim në Instagram me anë të cili ngushëlloi Kryeministrin për humbjen e babait, familjen dhe të gjithë ata që e njohën.

Hilmi Haradinaj vdiq mëngjesin e së dielës pas një sëmundje e cila nuk u bë e ditur.

Më poshtë postimi i plotë i Norës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm