Cardi B edhe aktore, kësaj here bëhet bashkë me Jennifer Lopez në filmin për striptizere!

By

Reperja e famshme amerikane Cardi B do të jetë pjesë e ekranit të madh për herë të parë.

Krijuesja e këngës “Bodak Yellow”, do t’i bashkohet kastës së aktorëve Lili Reinhart, Constance Wo dhe Jennifer Lopes, për filmin e ri me titullin “Hustlers”, raporton revista Deadline, transmeton Prive.

Filmi është inspiruar nga një artikull i vitit 2015-të nga revista amerikane New York Magazine, dhe bën fjalë për një grup ish punonjëse të një klubi striptizi, të cilat iu kundërvihen klientëve të tyre nga Wall Street.

Ndërsa xhirimet do të fillojnë me 22 Mars në New York. /Prive.al

attends the 2017 BET Awards at Microsoft Theater on June 25, 2017 in Los Angeles, California.

Artikuj të ngjashëm