Samanta e Genti në lidhje?! Ja cila është e vërteta

By

Mjaftoi një projekt i përbashkët dhe disa postime ku shihen bashkë në xhirimet e videoklipit që të lindin thashethemet për Samanta Karavellon e Gent Fatalin.

U tha se dyshja kanë nisur një lidhje megjithatë në këtë siç mëson Prive nuk ka asgjë të vërtetë.

Kjo është konfirmuar edhe nga vetë Fatali i cili i kontaktuar nga Prive ka mohuar të ketë ndonjë relacion që i tejkalon miqësitë.

Ndryshe, pjesën e romancave reperi e mban tejet private dhe edhe kur ka diçka në këtë drejtim, asgjë nuk kuptohet nga publiku.

Kujtojmë se pak ditë më parë u publikua ‘Na e dina’ një projekt që definitivisht është histori suksesi nga dyshja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm