Edhe pse pa klip, vërshojnë klikimet në projektin e Azet dhe Mozzik

By

Azet e Mozzik në minutin e parë të datës 11 gusht lansuan versionin remix të këngës “Xhep”.

Edhe pse pa videoklip, ky projekt është vërshuar nga dëgjimet në YouTube pasiqë një kombinim i tillë pritej tash e ca kohë.

Të dy artistët përpos trojeve shqiptare, gëzojnë sukses edhe në Gjermani prandaj edhe remiksi është i gërshetuar në dy gjuhë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm