Zëri bëhet me llogari personale në Instagram!

By

Gjatë ditës së sotme, me anë të disa postime në llogarinë e saj në Instagram, Elita Rudi njoftoi se tani është Zëri ka të tijën.

Nisur nga koha e postimeve në llogarinë e tij në Instagram, nuk ka as një orë që ajo është hapur.

Deri më tani në llogari janë publikuar vetëm disa fotografi të vogëlushit, numëron disa qindra ndjekës dhe tek “followers”, ka vetëm dy prindërit, që sigurisht janë ata që menaxhojnë llogarinë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Zeri Gjikolli (@zerigjikolli)

Artikuj të ngjashëm