Samanta do shkëlqejë në videoklipin e ri

By

Pas super hitit ‘Na e dina’, rradha është për një projekt të ri nga këngëtarja Samanta Karavella.

E për fansat e këngëtares vjen më në fund lajmi i mirë! Samanta tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri nga ekipi që menaxhon këngëtaren, Max Production.

Kënga e zhanrit reggae do të publikohet brenda pak javësh por deri atëherë mbetet t’i shijojmë disa prej fotografive nga xhirimet që ka arritur t’i siguroj Prive.

Videoja e mëposhtme ju sjell fotot dhe mes tjerash një lajm ekskluziv për shpërnguljen disa javore të këngëtares shumë më larg se trojet shqiptare.

Artikuj të ngjashëm