Kur ka kryer mardhënie seksuale për herë të fundit Genta Ismajli ?! (VIDEO)

By

Super këngëtarja Genta Ismajli ishte e ftuar këtë javë në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive.

E pyetur se për çka është penduar dhe se çka bën vetëm një herë në vit këngëtarja u përgjigjë se është penduar se i ka bërtitur nënës së saj disa herë dhe se vetëm një herë në vit ajo do të takonte dikë mjaft të veçantë.

Kur është hera e fundit që ajo ka kryer mardhënie seksuale, a i pengojnë thashethëmet dhe se a vazhdon ta ketë shpirtin eksploziv ?

Këto dhe shumë përgjigje të tjera mund ti kuptoni në video.

Artikuj të ngjashëm