Samanta dhe Capital T na kthejnë shumë pas në kohë dhe ndajnë një lajm fantastik

By

Një tjetër bashkëpunim po vjen dhe kësaj here mes Samanta Karavellos dhe Capital T.

Samanta ndau lajmin e mirë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ndau dy foto, e para janë artistët duke pozuar në sheshin e xhirimeve të videoklipi ndërkaq fotoja e dyta erdhi si një befasi shumë e lezetshme. Artistja ka ndarë një fotografi të shkrepur shumë kohë më parë me Capita T, ku të dy janë vetëm dy fëmijë.

Kënga me titull “Jena dy” lansohet me date 14 qershor në ora 18:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm