Korab Shaqiri merr dhuratë në vlerë prej 20.000 eurosh?! (FOTO)

By

Një postim i pa qartë dhe titujt kryesorë në media janë të siguruar.

Kjo i ndodhi së fundmi këngëtarit Korab Shaqiri i cili u tha se mori një veturë Citroen C4 dhuratë.

Megjithatë, fatkeqësisht kjo duket të mos jetë e vërtetë. I kontaktuar nga Prive.al, këngëtari deklaroi se veturën gati 20.000 euroshe nuk ia ka blerë askujt e as të tjerët atij.

‘Jo, jo! Nuk ka të bëjë me mua’ – u shpreh shkurt Korabi duke shuar dilemat për dhuratën luksoze. /Prive.al/

vetura

Artikuj të ngjashëm