Afërdita Dreshaj, një pozë pranë ‘bishës’ Ferrari (FOTO)

By

I dashuri i saj çek është i pasur. Sportisti Jakub Kindi, ka një veturë fantastike të tipit Ferrari.

Dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, po e shijon shumë jetën luksoze e pushimet në vende fantastike.

Në qershor dyshja njoftoi se kishin blerë këtë makinë lukzose, të cilën po e vozisin nëpër rrugët e Shteteve të Bashkuara.

Këngëtarja Dreshaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ama në rrjete sociale është shumë aktive duke promovuar stilin luksoz të jetës që po bën së fundmi.

Ajo është paraqitur pranë veturës luksoze të ciftit, e veshur në atlete e tuta sportive duke bërë me dije se kjo është e premtja e saj e zakonshme. /Prive.al

My F-riday!

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm