Sabri Fejzullahu në Londër, takon nënën e Rita Orës

By

Këngëtari Sabri Fejzullahu ndodhet në Britani të Madhe bashkë me familjen e  tij, gruan dhe djalin Ermal Fejzullahu.

Artisti Fejzullahu është takuar me një grua shumë të famshme shqiptare dhe ajo është Vera Ora, nëna e këngëtares Rita Ora.

Madje është Nera Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit ajo që në Instagramin e saj e ka publikuar këtë fotografi të dyshes.

Ndërsa si gjithmonë, Fejzullahu po duket jashtëzakonisht elegant dhe vital. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm