Besoni ose jo, Meda sapo realizoi ëndrrën e tij jetësore (FOTO)

By

Vetë pëlqehet nga shumëkush falë karrierës dhe aktivitetit muzikor për më shumë  se një dekadë.

Por, edhe këngëtari Mehdin Përgjeqaj duket të jetë fans i dikujt.

Meda duket se në politikë e simpatizon ish-Kryeministrin shqiptar, kreun historik të Partisë Demokratike, Sali Berishën.

Besoni ose jo, Meda e ka konsideruar ëndërr takimin me Berishën.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi me foton e përbashkët ku shprehet: ‘Ëndrra ime u realizua’.

Në një situatë të tensionuar politike ku politika në Shqipëri është ndarë në dysh mes pozitës dhe opozitës, Meda duket se nuk do e kishte problem të zgjidhte po të kishte të drejtë vote e po të hynte Partia Demokratike në zgjedhje. /Prive.al

View this post on Instagram

Endrra ime u realizua…👑

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Artikuj të ngjashëm