A po i pëlqen Blastës, Melisa? (VIDEO)

By

Mbrëmë Mbresa dhe Juliana kanë biseduar me Blastën për Melisën, banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova.

Mbresa dhe Juliana e pyetën Blastën: “A të pëlqen Melisa?”. Blasta ua ktheu: “Çfarë është kjo pyetje?”.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Artikuj të ngjashëm