Sa e ka ndryshuar shtatzënia Drenusha Latifin? (FOTO)

By

Pak javë më parë iu bëmë të ditur lajmin që ish Missi, Drenusha Latifi, pritet të bëhet nënë për të dytën herë.

Tashmë kur vajza Ynwa ka mbushur dy vjet,familja në pak muaj do shtohet me një tjetër bebe.

Ndonëse ende nuk janë kuptuar detajet mbi gjininë apo emrin e menduar për beben, pritja po shkon drejt fundit dhe këtë e ka lënë të kuptohet imazhi i fundit i Drenushës.

Dukshëm në peshë dhe me një nur të shtatzënisë, ish modelja shkëlqen në imazhin e ndarë me ndjekësit.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë shtatzëni të lehtë në muajt e mbetur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm