Dafina vjen me baladë! (Video)

By

Kënga e saj e re u promovua në ‘After Party’ të Klan Kosova me datë 1 janar 2016 e ndërkaq tani do e sjell edhe me klip.

Dafina Dauti sapo ka realizuar videoklipin më të ri të saj me produksionin XL Films.

Kënga është produkt muzikor i Elephant dhe do të jetë i zhanrit baladë. Së fundmi Dafinën e pamë në duet me Rapsione.

https://www.youtube.com/watch?v=dvjgQGeBPwA

Artikuj të ngjashëm