Zbulohet: Ja kur lansohet “Kijamet” nga Skivi dhe Gena

By

Bashkëpunimi mes reperit Skivi dhe këngëtarit Gena, është finalizuar.

Ky projekt që mbanë titullin “Kijamet” do të publikohet gjatë fundjavës, kështu e kanë bërë të ditur vetë artistës përmes rrjeteve sociale.

Madje, Gena dhe Skivi kanë thënë se kënga është një hit i madh, duke e cilësuar si ‘bombë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm