Sa e ka ndryshuar shtatzënia Arbnoren? Fotoja me Taulantin e zbulon

By

Disa javë më parë, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Arbnora bënë të ditur lajmin se po bëhen prindër për herë të parë.

Përgjatë kësaj periudhe, Arbnora ka mbajtur një distancë nga syri i publikut duke u rezervuar në postime.

Por sa e ka ndryshuar shtatzënia bukuroshen e ka zbuluar një fotografi e fundit e publikuar nga ajo në rrjetet sociale.

Krah Taulantit dhe miqve, nga Dubai ku po pushojnë, çifti janë shfaqur krah njëri-tjetrit, të lumtur në këto ditë të veçanta të pritjes së ëmbël të Arbnores. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm