‘Babastars’ paskan ruajtur për fund befasinë e projektit ‘Pronto’

By

Ka tash e disa ditë që Onat paralajmëron projektin e ri të titulluar “Pronto”.

Në fillim, nga shumë prej fansave u mendua se kjo këngë do të vijë solo por duket se befasia është ruajtur për fund!

Pak orë para pubikimit të projektit, nesër në orën 12:00, anëtarët e label-it Babastars kanë njoftuar se në fakt projekti do jetë bashkëpunim i Onat me Cozman dhe Agon Amigën.

Goxha kombinim… /Prive.al/

Onat ft Cozman & AgonAmiga – #pronto Neser ora : 12:00 #babastars

A post shared by ONAT OFFICIAL #BS (@onatofficial) on

Artikuj të ngjashëm