Ryva Kajtazi me dy projekte njëkohësisht!

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi që nga vera që e lamë pas nuk ka sjellur projekte të reja. Por tani ajo është zgjuar dhe po punon para festave të fundvitit.

Ryva është duke punuar në dy këngë, njëra baladë solo e punuar në studion e Virusit në Maqedoni.

Këngë kjo që na sjell Ryvën në një formë më ndryshe dhe më të ndjeshme. Ndërsa kënga tjetër është një bashkëpunim me një reper të ri nga Zvicrra.

Datat e publikimit ende nuk janë bërë të ditura por që para vitit të ri do të servohen në publik.

Artikuj të ngjashëm